O NÁS

Martha’s Inspiration kadeřnický a kosmetický salon
ab martha

Salon Martha’s Inspiration byl založen v roce 2000 v rezidenční části Prahy, ale časem se díky velkému úspěchu přestěhoval do centra města.  

Jsme jedním z předních kadeřnických salonů v Praze. Nabízíme služby pro všechny druhy a textury vlasů, ale naší specializací jsou především africké typy vlasů. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci se zaměřují na propagaci zdravých a silných vlasů díky pravidelným kurzům, kde získávají poznatky o nejnovějších trendech v péči o vlasy. V našem salonu se snažíme, aby se všichni naši klienti cítili příjemně, a proto Vám zde nabídneme občerstvení. U nás se budete cítit jako doma, ať už pocházíte odkudkoliv, protože v našem salonu se domluvíte řadou jazyků – česky, anglicky, francouzsky a rusky. 

Kromě kompletní péče o vlasy nabízíme také celou řadu produktů a služeb pro péči o tělo včetně manikúry, pedikúry a vytrhávání obočí. Nově také nabízíme masáže. V našem salonu si zkrátka přijdete na své. Samozřejmostí jsou i služby pro Vaše mužské protějšky. Budeme dělat vše, co bude v našich silách, abychom Vám vyhověli ve Vašich potřebách. Naší vizí je udělat naše zákazníky spokojené tak, aby se cítili příjemně ještě dlouho po návštěvě našeho salonu. 

Dveře našeho rodinného salonu jsou vždy otevřené, tak neváhejte a přijďte se k nám inspirovat!

  

Zkušenosti 
Již mnoho let se snažíme udělat z vlasové terapie povznášející a inspirativní zážitek pro všechny naše klienty. 
 
Profesionalita
Naše hlavní priority jsou profesionalita, špičková péče o vlasy a spokojenost našich zákazníků.
 
Jazyky 
Chceme, aby se u nás všichni klienti cítili jako doma a proto je možné se u nás domluvit šesti jazyky: česky, anglicky, španělsky, francouzsky, holandsky a rusky. 
 
Náš tým pro Vaši péči

Věříme, že v našem nově zrekonstruovaném salonu se budete cítit pohodlně. Naším cílem je, aby se pro Vás návštěva našeho salonu stala nezapomenutelným zážitkem. Proto je pro nás radostí Vás informovat o našich nových službách. Nyní máme pánského holiče pro naše pánské klienty. Pro dámy máme dvě nové, vysoce kvalifikované kadeřnice, které jsou připraveny Vám vytvořit okouzlující účesy. Manikúra a pedikúra jsou také k dispozici. Mezi naše nové služby patří také vytrhávání (nitkování) obočí. Nabídneme Vám také tipy a triky pro aplikaci make-upu a nabídneme Vám profesionální nalíčení pro jakékoliv příležitosti, při kterých chcete vypadat báječně.
Jako obvykle si v salonu Martha’s Inspiration můžete zakoupit kosmetické výrobky nebo si objednat produkty, které nejsou momentálně dostupné. Budeme rádi za všechny Vaše rady a připomínky, které nám pomohou vylepšit naše služby.